Ceny nieruchomości - Zvolen

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert33
Średnia cena€321,890
Cena medianowa€299,000
Cena minimalna€99,000
Cena maksymalna€599,990
Średnia cena za m2€1,828
Medianowa cena za m2€1,733
Średni czas ekspozycji95.78
Medianowy czas ekspozycji88.58

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 5 15.15%
B — umiarkowane 10 30.30%
C — powyżej rynku 12 36.36%
D — znacznie zawyżone 6 18.18%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Zvolen brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto4.59%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,493
Oczekiwany roczny dochód z najmu€17,918

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji95.78 dni
Medianowy czas ekspozycji88.58 dni
Nowe oferty (do 7 dni)1 (3.03%)
Długo eksponowane (90+ dni)15 (45.45%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €391,860 €2,877
Kompletny remont €395,625 €1,851
Częściowy remont €322,688 €1,308
W budowie €211,400 €1,762
Stan oryginalny €171,000 €803

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Zvolen?

Obecnie w lokalizacji Zvolen dostępnych jest 33 ofert.

Jaka jest średnia cena w Zvolen?

Średnia cena wynosi €321,890, medianowa — €299,000. Zakres cen: od €99,000 do €599,990.

Jaka jest średnia cena za m2 w Zvolen?

Średnia cena za m2 wynosi €1,828, medianowa — €1,733.

Jak długo oferty są aktywne w Zvolen?

Średni czas ekspozycji wynosi 95.78 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 1 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Zvolen?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Zvolen wynosi 4.59%.

Powrót do przeglądu kraju