Ceny nieruchomości - Banská Bystrica

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert122
Średnia cena€443,089
Cena medianowa€450,000
Cena minimalna€47,500
Cena maksymalna€2,000,000
Średnia cena za m2€2,850
Medianowa cena za m2€2,605
Średni czas ekspozycji89.36
Medianowy czas ekspozycji79.53

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 16 13.11%
B — umiarkowane 25 20.49%
C — powyżej rynku 39 31.97%
D — znacznie zawyżone 42 34.43%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Banská Bystrica brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto3.05%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,258
Oczekiwany roczny dochód z najmu€15,094

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji89.36 dni
Medianowy czas ekspozycji79.53 dni
Nowe oferty (do 7 dni)5 (4.10%)
Długo eksponowane (90+ dni)51 (41.80%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €602,083 €3,669
Częściowy remont €363,853 €3,033
Stan oryginalny €268,496 €1,705
Kompletny remont €529,091 €2,756

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Banská Bystrica?

Obecnie w lokalizacji Banská Bystrica dostępnych jest 122 ofert.

Jaka jest średnia cena w Banská Bystrica?

Średnia cena wynosi €443,089, medianowa — €450,000. Zakres cen: od €47,500 do €2,000,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Banská Bystrica?

Średnia cena za m2 wynosi €2,850, medianowa — €2,605.

Jak długo oferty są aktywne w Banská Bystrica?

Średni czas ekspozycji wynosi 89.36 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 5 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Banská Bystrica?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Banská Bystrica wynosi 3.05%.

Powrót do przeglądu kraju