Ceny nieruchomości - Nitra

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert215
Średnia cena€322,496
Cena medianowa€289,000
Cena minimalna€59,000
Cena maksymalna€2,200,000
Średnia cena za m2€2,244
Medianowa cena za m2€2,078
Średni czas ekspozycji93.67
Medianowy czas ekspozycji74.37

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 27 12.56%
B — umiarkowane 53 24.65%
C — powyżej rynku 59 27.44%
D — znacznie zawyżone 76 35.35%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Nitra brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto5.24%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,478
Oczekiwany roczny dochód z najmu€17,734

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji93.67 dni
Medianowy czas ekspozycji74.37 dni
Nowe oferty (do 7 dni)14 (6.51%)
Długo eksponowane (90+ dni)99 (46.05%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €321,184 €2,430
Stan oryginalny €227,769 €2,168
Kompletny remont €480,104 €2,093
Częściowy remont €329,215 €1,748
W budowie €443,380 €3,826

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Nitra?

Obecnie w lokalizacji Nitra dostępnych jest 215 ofert.

Jaka jest średnia cena w Nitra?

Średnia cena wynosi €322,496, medianowa — €289,000. Zakres cen: od €59,000 do €2,200,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Nitra?

Średnia cena za m2 wynosi €2,244, medianowa — €2,078.

Jak długo oferty są aktywne w Nitra?

Średni czas ekspozycji wynosi 93.67 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 14 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Nitra?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Nitra wynosi 5.24%.

Powrót do przeglądu kraju