Ceny nieruchomości - Dunajská Streda

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert113
Średnia cena€301,060
Cena medianowa€270,000
Cena minimalna€119,900
Cena maksymalna€799,000
Średnia cena za m2€2,048
Medianowa cena za m2€2,065
Średni czas ekspozycji93.99
Medianowy czas ekspozycji94.31

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 29 25.66%
B — umiarkowane 27 23.89%
C — powyżej rynku 40 35.40%
D — znacznie zawyżone 17 15.04%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Dunajská Streda brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto6.39%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,934
Oczekiwany roczny dochód z najmu€23,207

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji93.99 dni
Medianowy czas ekspozycji94.31 dni
Nowe oferty (do 7 dni)6 (5.31%)
Długo eksponowane (90+ dni)57 (50.44%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €291,501 €2,385
Stan oryginalny €319,912 €1,959
Częściowy remont €249,036 €1,487
Kompletny remont €372,141 €2,048
W budowie €240,200 €2,220

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Dunajská Streda?

Obecnie w lokalizacji Dunajská Streda dostępnych jest 113 ofert.

Jaka jest średnia cena w Dunajská Streda?

Średnia cena wynosi €301,060, medianowa — €270,000. Zakres cen: od €119,900 do €799,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Dunajská Streda?

Średnia cena za m2 wynosi €2,048, medianowa — €2,065.

Jak długo oferty są aktywne w Dunajská Streda?

Średni czas ekspozycji wynosi 93.99 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 6 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Dunajská Streda?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Dunajská Streda wynosi 6.39%.

Powrót do przeglądu kraju