Ceny nieruchomości - Bratislava

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert604
Średnia cena€645,397
Cena minimalna€32,990
Cena maksymalna€5,000,000
Średnia cena za m2€3,771
Średni czas ekspozycji84.18

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 166 27.48%
B — umiarkowane 142 23.51%
C — powyżej rynku 146 24.17%
D — znacznie zawyżone 150 24.83%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Bratislava brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Średnia roczna rentowność brutto4.55%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€2,184
Oczekiwany roczny dochód z najmu€26,213

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji84.18 dni
Nowe oferty (do 7 dni)45 (7.45%)
Długo eksponowane (90+ dni)250 (41.39%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €680,389 €4,183
Częściowy remont €650,921 €3,280
Stan oryginalny €571,183 €3,668
Kompletny remont €668,525 €3,474
W budowie €415,228 €3,314
Projekt deweloperski €845,017 €4,760

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Bratislava?

Obecnie w lokalizacji Bratislava dostępnych jest 604 ofert.

Jaka jest średnia cena w Bratislava?

Średnia cena wynosi €645,397. Zakres cen: od €32,990 do €5,000,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Bratislava?

Średnia cena za m2 wynosi €3,771.

Jak długo oferty są aktywne w Bratislava?

Średni czas ekspozycji wynosi 84.18 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 45 ofert.

Jaka jest średnia rentowność brutto w Bratislava?

Średnia roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Bratislava wynosi 4.55%.

Powrót do przeglądu kraju