Ceny nieruchomości - Trnava

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert114
Średnia cena€367,742
Cena medianowa€352,000
Cena minimalna€60,000
Cena maksymalna€830,000
Średnia cena za m2€2,580
Medianowa cena za m2€2,345
Średni czas ekspozycji67.34
Medianowy czas ekspozycji37.56

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 25 21.93%
B — umiarkowane 29 25.44%
C — powyżej rynku 23 20.18%
D — znacznie zawyżone 37 32.46%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Trnava brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto4.57%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,548
Oczekiwany roczny dochód z najmu€18,578

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji67.34 dni
Medianowy czas ekspozycji37.56 dni
Nowe oferty (do 7 dni)17 (14.91%)
Długo eksponowane (90+ dni)34 (29.82%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €375,498 €3,276
Stan oryginalny €332,458 €1,642
Częściowy remont €366,396 €2,129
Kompletny remont €407,127 €4,338

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Trnava?

Obecnie w lokalizacji Trnava dostępnych jest 114 ofert.

Jaka jest średnia cena w Trnava?

Średnia cena wynosi €367,742, medianowa — €352,000. Zakres cen: od €60,000 do €830,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Trnava?

Średnia cena za m2 wynosi €2,580, medianowa — €2,345.

Jak długo oferty są aktywne w Trnava?

Średni czas ekspozycji wynosi 67.34 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 17 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Trnava?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Trnava wynosi 4.57%.

Powrót do przeglądu kraju