Ceny nieruchomości - Senec

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert71
Średnia cena€395,757
Cena medianowa€349,000
Cena minimalna€79,990
Cena maksymalna€2,200,000
Średnia cena za m2€2,677
Medianowa cena za m2€2,632
Średni czas ekspozycji90.55
Medianowy czas ekspozycji84.76

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 18 25.35%
B — umiarkowane 27 38.03%
C — powyżej rynku 14 19.72%
D — znacznie zawyżone 12 16.90%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Senec brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto6.55%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€2,258
Oczekiwany roczny dochód z najmu€27,100

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji90.55 dni
Medianowy czas ekspozycji84.76 dni
Nowe oferty (do 7 dni)4 (5.63%)
Długo eksponowane (90+ dni)34 (47.89%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €384,380 €2,902
Kompletny remont €475,258 €2,356
Częściowy remont €311,499 €2,321
Stan oryginalny €392,225 €2,226
W budowie €412,035 €3,758

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Senec?

Obecnie w lokalizacji Senec dostępnych jest 71 ofert.

Jaka jest średnia cena w Senec?

Średnia cena wynosi €395,757, medianowa — €349,000. Zakres cen: od €79,990 do €2,200,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Senec?

Średnia cena za m2 wynosi €2,677, medianowa — €2,632.

Jak długo oferty są aktywne w Senec?

Średni czas ekspozycji wynosi 90.55 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 4 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Senec?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Senec wynosi 6.55%.

Powrót do przeglądu kraju