Ceny nieruchomości - Zlaté Moravce

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert27
Średnia cena€243,509
Cena medianowa€165,000
Cena minimalna€79,990
Cena maksymalna€650,000
Średnia cena za m2€1,337
Medianowa cena za m2€1,193
Średni czas ekspozycji99.48
Medianowy czas ekspozycji93.38

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 3 11.11%
B — umiarkowane 7 25.93%
C — powyżej rynku 7 25.93%
D — znacznie zawyżone 10 37.04%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Zlaté Moravce brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto8.65%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€2,021
Oczekiwany roczny dochód z najmu€24,248

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji99.48 dni
Medianowy czas ekspozycji93.38 dni
Nowe oferty (do 7 dni)1 (3.70%)
Długo eksponowane (90+ dni)15 (55.56%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Częściowy remont €162,748 €617
Nowe budownictwo €286,744 €2,170
Kompletny remont €356,780 €1,097
Stan oryginalny €161,725 €949

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Zlaté Moravce?

Obecnie w lokalizacji Zlaté Moravce dostępnych jest 27 ofert.

Jaka jest średnia cena w Zlaté Moravce?

Średnia cena wynosi €243,509, medianowa — €165,000. Zakres cen: od €79,990 do €650,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Zlaté Moravce?

Średnia cena za m2 wynosi €1,337, medianowa — €1,193.

Jak długo oferty są aktywne w Zlaté Moravce?

Średni czas ekspozycji wynosi 99.48 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 1 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Zlaté Moravce?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Zlaté Moravce wynosi 8.65%.

Powrót do przeglądu kraju