Ceny nieruchomości - Vydrany

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert22
Średnia cena€260,309
Cena medianowa€237,000
Cena minimalna€149,990
Cena maksymalna€388,000
Średnia cena za m2€2,350
Medianowa cena za m2€1,828
Średni czas ekspozycji109.83
Medianowy czas ekspozycji96.22

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 6 27.27%
B — umiarkowane 0 0.00%
C — powyżej rynku 9 40.91%
D — znacznie zawyżone 7 31.82%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Vydrany brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto5.73%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,627
Oczekiwany roczny dochód z najmu€19,524

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji109.83 dni
Medianowy czas ekspozycji96.22 dni
Nowe oferty (do 7 dni)1 (4.55%)
Długo eksponowane (90+ dni)11 (50.00%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €283,223 €2,827
Stan oryginalny €157,997 €1,588
Kompletny remont €246,967 €1,730

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Vydrany?

Obecnie w lokalizacji Vydrany dostępnych jest 22 ofert.

Jaka jest średnia cena w Vydrany?

Średnia cena wynosi €260,309, medianowa — €237,000. Zakres cen: od €149,990 do €388,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Vydrany?

Średnia cena za m2 wynosi €2,350, medianowa — €1,828.

Jak długo oferty są aktywne w Vydrany?

Średni czas ekspozycji wynosi 109.83 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 1 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Vydrany?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Vydrany wynosi 5.73%.

Powrót do przeglądu kraju