Ceny nieruchomości - Topoľnica

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert31
Średnia cena€224,023
Cena medianowa€221,000
Cena minimalna€160,000
Cena maksymalna€295,000
Średnia cena za m2€2,055
Medianowa cena za m2€2,111
Średni czas ekspozycji82.53
Medianowy czas ekspozycji56.56

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 2 6.45%
B — umiarkowane 2 6.45%
C — powyżej rynku 20 64.52%
D — znacznie zawyżone 7 22.58%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Topoľnica brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto4.69%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€994
Oczekiwany roczny dochód z najmu€11,925

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji82.53 dni
Medianowy czas ekspozycji56.56 dni
Nowe oferty (do 7 dni)4 (12.90%)
Długo eksponowane (90+ dni)12 (38.71%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €229,135 €2,235
Stan oryginalny €227,375 €2,036

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Topoľnica?

Obecnie w lokalizacji Topoľnica dostępnych jest 31 ofert.

Jaka jest średnia cena w Topoľnica?

Średnia cena wynosi €224,023, medianowa — €221,000. Zakres cen: od €160,000 do €295,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Topoľnica?

Średnia cena za m2 wynosi €2,055, medianowa — €2,111.

Jak długo oferty są aktywne w Topoľnica?

Średni czas ekspozycji wynosi 82.53 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 4 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Topoľnica?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Topoľnica wynosi 4.69%.

Powrót do przeglądu kraju