Ceny nieruchomości - Čierny Balog

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert152
Średnia cena€227,878
Cena medianowa€193,750
Cena minimalna€16,500
Cena maksymalna€1,950,000
Średnia cena za m2€1,665
Medianowa cena za m2€1,366
Średni czas ekspozycji198.53
Medianowy czas ekspozycji199.44

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 29 19.08%
B — umiarkowane 29 19.08%
C — powyżej rynku 44 28.95%
D — znacznie zawyżone 50 32.89%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Čierny Balog brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto5.82%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,047
Oczekiwany roczny dochód z najmu€12,569

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji198.53 dni
Medianowy czas ekspozycji199.44 dni
Nowe oferty (do 7 dni)2 (1.32%)
Długo eksponowane (90+ dni)143 (94.08%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €340,133 €2,645
Stan oryginalny €152,121 €1,027
Częściowy remont €168,749 €1,091
Kompletny remont €230,487 €1,797

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Čierny Balog?

Obecnie w lokalizacji Čierny Balog dostępnych jest 152 ofert.

Jaka jest średnia cena w Čierny Balog?

Średnia cena wynosi €227,878, medianowa — €193,750. Zakres cen: od €16,500 do €1,950,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Čierny Balog?

Średnia cena za m2 wynosi €1,665, medianowa — €1,366.

Jak długo oferty są aktywne w Čierny Balog?

Średni czas ekspozycji wynosi 198.53 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 2 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Čierny Balog?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Čierny Balog wynosi 5.82%.

Powrót do przeglądu kraju