Ceny nieruchomości - Suchá nad Parnou

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert35
Średnia cena€277,679
Cena medianowa€303,000
Cena minimalna€106,800
Cena maksymalna€339,000
Średnia cena za m2€2,554
Medianowa cena za m2€2,669
Średni czas ekspozycji63.91
Medianowy czas ekspozycji24.83

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 0 0.00%
B — umiarkowane 8 22.86%
C — powyżej rynku 21 60.00%
D — znacznie zawyżone 6 17.14%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Suchá nad Parnou brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto4.02%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€994
Oczekiwany roczny dochód z najmu€11,932

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji63.91 dni
Medianowy czas ekspozycji24.83 dni
Nowe oferty (do 7 dni)4 (11.43%)
Długo eksponowane (90+ dni)10 (28.57%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €301,893 €2,738
Stan oryginalny €190,600 €1,630

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Suchá nad Parnou?

Obecnie w lokalizacji Suchá nad Parnou dostępnych jest 35 ofert.

Jaka jest średnia cena w Suchá nad Parnou?

Średnia cena wynosi €277,679, medianowa — €303,000. Zakres cen: od €106,800 do €339,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Suchá nad Parnou?

Średnia cena za m2 wynosi €2,554, medianowa — €2,669.

Jak długo oferty są aktywne w Suchá nad Parnou?

Średni czas ekspozycji wynosi 63.91 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 4 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Suchá nad Parnou?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Suchá nad Parnou wynosi 4.02%.

Powrót do przeglądu kraju