Ceny nieruchomości - Stupava

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert73
Średnia cena€426,439
Cena medianowa€390,000
Cena minimalna€169,000
Cena maksymalna€1,290,000
Średnia cena za m2€3,331
Medianowa cena za m2€2,801
Średni czas ekspozycji87.31
Medianowy czas ekspozycji57.27

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 17 23.29%
B — umiarkowane 9 12.33%
C — powyżej rynku 16 21.92%
D — znacznie zawyżone 31 42.47%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Stupava brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto4.18%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,633
Oczekiwany roczny dochód z najmu€19,595

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji87.31 dni
Medianowy czas ekspozycji57.27 dni
Nowe oferty (do 7 dni)5 (6.85%)
Długo eksponowane (90+ dni)31 (42.47%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €466,251 €4,166
Stan oryginalny €308,598 €2,414
Częściowy remont €423,233 €2,170
Kompletny remont €394,417 €1,700

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Stupava?

Obecnie w lokalizacji Stupava dostępnych jest 73 ofert.

Jaka jest średnia cena w Stupava?

Średnia cena wynosi €426,439, medianowa — €390,000. Zakres cen: od €169,000 do €1,290,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Stupava?

Średnia cena za m2 wynosi €3,331, medianowa — €2,801.

Jak długo oferty są aktywne w Stupava?

Średni czas ekspozycji wynosi 87.31 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 5 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Stupava?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Stupava wynosi 4.18%.

Powrót do przeglądu kraju