Ceny nieruchomości - Slovenský Grob

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert38
Średnia cena€415,944
Cena medianowa€428,000
Cena minimalna€210,000
Cena maksymalna€599,000
Średnia cena za m2€3,651
Medianowa cena za m2€3,999
Średni czas ekspozycji109.52
Medianowy czas ekspozycji125.72

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 0 0.00%
B — umiarkowane 5 13.16%
C — powyżej rynku 8 21.05%
D — znacznie zawyżone 25 65.79%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Slovenský Grob brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto2.68%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,056
Oczekiwany roczny dochód z najmu€12,668

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji109.52 dni
Medianowy czas ekspozycji125.72 dni
Nowe oferty (do 7 dni)0 (0.00%)
Długo eksponowane (90+ dni)20 (52.63%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €420,416 €3,863
Częściowy remont €352,667 €2,857
Stan oryginalny €429,333 €1,983

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Slovenský Grob?

Obecnie w lokalizacji Slovenský Grob dostępnych jest 38 ofert.

Jaka jest średnia cena w Slovenský Grob?

Średnia cena wynosi €415,944, medianowa — €428,000. Zakres cen: od €210,000 do €599,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Slovenský Grob?

Średnia cena za m2 wynosi €3,651, medianowa — €3,999.

Jak długo oferty są aktywne w Slovenský Grob?

Średni czas ekspozycji wynosi 109.52 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 0 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Slovenský Grob?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Slovenský Grob wynosi 2.68%.

Powrót do przeglądu kraju