Ceny nieruchomości - Senica

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert29
Średnia cena€266,986
Cena medianowa€237,000
Cena minimalna€120,000
Cena maksymalna€449,000
Średnia cena za m2€2,015
Medianowa cena za m2€1,828
Średni czas ekspozycji121.57
Medianowy czas ekspozycji127.49

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 4 13.79%
B — umiarkowane 4 13.79%
C — powyżej rynku 11 37.93%
D — znacznie zawyżone 10 34.48%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Senica brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto6.75%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,544
Oczekiwany roczny dochód z najmu€18,534

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji121.57 dni
Medianowy czas ekspozycji127.49 dni
Nowe oferty (do 7 dni)0 (0.00%)
Długo eksponowane (90+ dni)19 (65.52%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €313,908 €2,143
Stan oryginalny €174,557 €841
Kompletny remont €326,133 €3,338
Częściowy remont €167,333 €1,244

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Senica?

Obecnie w lokalizacji Senica dostępnych jest 29 ofert.

Jaka jest średnia cena w Senica?

Średnia cena wynosi €266,986, medianowa — €237,000. Zakres cen: od €120,000 do €449,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Senica?

Średnia cena za m2 wynosi €2,015, medianowa — €1,828.

Jak długo oferty są aktywne w Senica?

Średni czas ekspozycji wynosi 121.57 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 0 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Senica?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Senica wynosi 6.75%.

Powrót do przeglądu kraju