Ceny nieruchomości - Rozhanovce

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert22
Średnia cena€355,254
Cena medianowa€220,000
Cena minimalna€170,000
Cena maksymalna€557,000
Średnia cena za m2€3,633
Medianowa cena za m2€1,537
Średni czas ekspozycji113.28
Medianowy czas ekspozycji137.12

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 1 4.55%
B — umiarkowane 4 18.18%
C — powyżej rynku 6 27.27%
D — znacznie zawyżone 11 50.00%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Rozhanovce brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto4.30%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,239
Oczekiwany roczny dochód z najmu€14,866

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji113.28 dni
Medianowy czas ekspozycji137.12 dni
Nowe oferty (do 7 dni)0 (0.00%)
Długo eksponowane (90+ dni)12 (54.55%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
W budowie €355,725 €4,713
Nowe budownictwo €441,000 €3,118
Kompletny remont €320,975 €2,146

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Rozhanovce?

Obecnie w lokalizacji Rozhanovce dostępnych jest 22 ofert.

Jaka jest średnia cena w Rozhanovce?

Średnia cena wynosi €355,254, medianowa — €220,000. Zakres cen: od €170,000 do €557,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Rozhanovce?

Średnia cena za m2 wynosi €3,633, medianowa — €1,537.

Jak długo oferty są aktywne w Rozhanovce?

Średni czas ekspozycji wynosi 113.28 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 0 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Rozhanovce?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Rozhanovce wynosi 4.30%.

Powrót do przeglądu kraju