Ceny nieruchomości - Rovinka

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert65
Średnia cena€383,469
Cena medianowa€360,000
Cena minimalna€180,000
Cena maksymalna€769,000
Średnia cena za m2€3,127
Medianowa cena za m2€2,925
Średni czas ekspozycji81.97
Medianowy czas ekspozycji52.65

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 26 40.00%
B — umiarkowane 4 6.15%
C — powyżej rynku 15 23.08%
D — znacznie zawyżone 20 30.77%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Rovinka brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto5.89%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€2,088
Oczekiwany roczny dochód z najmu€25,061

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji81.97 dni
Medianowy czas ekspozycji52.65 dni
Nowe oferty (do 7 dni)5 (7.69%)
Długo eksponowane (90+ dni)29 (44.62%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €379,306 €3,672
Kompletny remont €373,774 €2,300
Stan oryginalny €420,982 €3,571
W budowie €416,250 €2,857

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Rovinka?

Obecnie w lokalizacji Rovinka dostępnych jest 65 ofert.

Jaka jest średnia cena w Rovinka?

Średnia cena wynosi €383,469, medianowa — €360,000. Zakres cen: od €180,000 do €769,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Rovinka?

Średnia cena za m2 wynosi €3,127, medianowa — €2,925.

Jak długo oferty są aktywne w Rovinka?

Średni czas ekspozycji wynosi 81.97 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 5 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Rovinka?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Rovinka wynosi 5.89%.

Powrót do przeglądu kraju