Ceny nieruchomości - Prievidza

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert40
Średnia cena€286,218
Cena medianowa€257,445
Cena minimalna€139,999
Cena maksymalna€529,000
Średnia cena za m2€2,072
Medianowa cena za m2€1,488
Średni czas ekspozycji103.25
Medianowy czas ekspozycji85.67

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 3 7.50%
B — umiarkowane 11 27.50%
C — powyżej rynku 9 22.50%
D — znacznie zawyżone 17 42.50%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Prievidza brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto6.46%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,584
Oczekiwany roczny dochód z najmu€19,013

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji103.25 dni
Medianowy czas ekspozycji85.67 dni
Nowe oferty (do 7 dni)1 (2.50%)
Długo eksponowane (90+ dni)19 (47.50%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Częściowy remont €238,680 €1,444
Stan oryginalny €284,765 €1,835
Kompletny remont €307,467 €1,874
Nowe budownictwo €341,054 €3,490

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Prievidza?

Obecnie w lokalizacji Prievidza dostępnych jest 40 ofert.

Jaka jest średnia cena w Prievidza?

Średnia cena wynosi €286,218, medianowa — €257,445. Zakres cen: od €139,999 do €529,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Prievidza?

Średnia cena za m2 wynosi €2,072, medianowa — €1,488.

Jak długo oferty są aktywne w Prievidza?

Średni czas ekspozycji wynosi 103.25 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 1 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Prievidza?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Prievidza wynosi 6.46%.

Powrót do przeglądu kraju