Ceny nieruchomości - Pezinok

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert70
Średnia cena€427,057
Cena medianowa€387,000
Cena minimalna€60,000
Cena maksymalna€2,200,000
Średnia cena za m2€2,773
Medianowa cena za m2€2,800
Średni czas ekspozycji70.14
Medianowy czas ekspozycji37.71

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 11 15.71%
B — umiarkowane 17 24.29%
C — powyżej rynku 25 35.71%
D — znacznie zawyżone 17 24.29%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Pezinok brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto3.83%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,591
Oczekiwany roczny dochód z najmu€19,087

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji70.14 dni
Medianowy czas ekspozycji37.71 dni
Nowe oferty (do 7 dni)4 (5.71%)
Długo eksponowane (90+ dni)23 (32.86%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €503,905 €3,677
Stan oryginalny €290,489 €2,399
Częściowy remont €396,899 €2,044
Kompletny remont €740,200 €2,692

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Pezinok?

Obecnie w lokalizacji Pezinok dostępnych jest 70 ofert.

Jaka jest średnia cena w Pezinok?

Średnia cena wynosi €427,057, medianowa — €387,000. Zakres cen: od €60,000 do €2,200,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Pezinok?

Średnia cena za m2 wynosi €2,773, medianowa — €2,800.

Jak długo oferty są aktywne w Pezinok?

Średni czas ekspozycji wynosi 70.14 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 4 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Pezinok?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Pezinok wynosi 3.83%.

Powrót do przeglądu kraju