Ceny nieruchomości - Myjava

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert25
Średnia cena€156,911
Cena medianowa€215,450
Cena minimalna€30,000
Cena maksymalna€295,000
Średnia cena za m2€1,267
Medianowa cena za m2€1,480
Średni czas ekspozycji73.28
Medianowy czas ekspozycji56.65

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 3 12.00%
B — umiarkowane 6 24.00%
C — powyżej rynku 6 24.00%
D — znacznie zawyżone 10 40.00%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Myjava brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto8.07%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,286
Oczekiwany roczny dochód z najmu€15,433

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji73.28 dni
Medianowy czas ekspozycji56.65 dni
Nowe oferty (do 7 dni)5 (20.00%)
Długo eksponowane (90+ dni)8 (32.00%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Stan oryginalny €131,192 €1,113
Częściowy remont €183,164 €1,292

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Myjava?

Obecnie w lokalizacji Myjava dostępnych jest 25 ofert.

Jaka jest średnia cena w Myjava?

Średnia cena wynosi €156,911, medianowa — €215,450. Zakres cen: od €30,000 do €295,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Myjava?

Średnia cena za m2 wynosi €1,267, medianowa — €1,480.

Jak długo oferty są aktywne w Myjava?

Średni czas ekspozycji wynosi 73.28 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 5 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Myjava?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Myjava wynosi 8.07%.

Powrót do przeglądu kraju