Ceny nieruchomości - Most pri Bratislave

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert52
Średnia cena€344,685
Cena medianowa€275,000
Cena minimalna€219,000
Cena maksymalna€1,700,000
Średnia cena za m2€3,034
Medianowa cena za m2€3,045
Średni czas ekspozycji116.15
Medianowy czas ekspozycji119.14

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 11 21.15%
B — umiarkowane 9 17.31%
C — powyżej rynku 11 21.15%
D — znacznie zawyżone 21 40.38%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Most pri Bratislave brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto5.66%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€2,104
Oczekiwany roczny dochód z najmu€25,245

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji116.15 dni
Medianowy czas ekspozycji119.14 dni
Nowe oferty (do 7 dni)3 (5.77%)
Długo eksponowane (90+ dni)30 (57.69%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €313,547 €3,316
Częściowy remont €325,000 €1,925
Kompletny remont €612,560 €3,172
Stan oryginalny €330,250 €1,564

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Most pri Bratislave?

Obecnie w lokalizacji Most pri Bratislave dostępnych jest 52 ofert.

Jaka jest średnia cena w Most pri Bratislave?

Średnia cena wynosi €344,685, medianowa — €275,000. Zakres cen: od €219,000 do €1,700,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Most pri Bratislave?

Średnia cena za m2 wynosi €3,034, medianowa — €3,045.

Jak długo oferty są aktywne w Most pri Bratislave?

Średni czas ekspozycji wynosi 116.15 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 3 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Most pri Bratislave?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Most pri Bratislave wynosi 5.66%.

Powrót do przeglądu kraju