Ceny nieruchomości - Modra

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert32
Średnia cena€432,887
Cena medianowa€299,000
Cena minimalna€98,000
Cena maksymalna€2,200,000
Średnia cena za m2€2,500
Medianowa cena za m2€2,334
Średni czas ekspozycji98.30
Medianowy czas ekspozycji90.57

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 10 31.25%
B — umiarkowane 12 37.50%
C — powyżej rynku 4 12.50%
D — znacznie zawyżone 6 18.75%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Modra brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto4.60%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,822
Oczekiwany roczny dochód z najmu€21,859

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji98.30 dni
Medianowy czas ekspozycji90.57 dni
Nowe oferty (do 7 dni)0 (0.00%)
Długo eksponowane (90+ dni)16 (50.00%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €344,020 €2,989
Częściowy remont €398,819 €1,772
Kompletny remont €708,271 €3,652
Stan oryginalny €310,817 €1,433

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Modra?

Obecnie w lokalizacji Modra dostępnych jest 32 ofert.

Jaka jest średnia cena w Modra?

Średnia cena wynosi €432,887, medianowa — €299,000. Zakres cen: od €98,000 do €2,200,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Modra?

Średnia cena za m2 wynosi €2,500, medianowa — €2,334.

Jak długo oferty są aktywne w Modra?

Średni czas ekspozycji wynosi 98.30 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 0 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Modra?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Modra wynosi 4.60%.

Powrót do przeglądu kraju