Ceny nieruchomości - Miloslavov

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert71
Średnia cena€396,943
Cena medianowa€389,990
Cena minimalna€229,900
Cena maksymalna€708,000
Średnia cena za m2€3,301
Medianowa cena za m2€3,307
Średni czas ekspozycji109.19
Medianowy czas ekspozycji92.64

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 4 5.63%
B — umiarkowane 10 14.08%
C — powyżej rynku 27 38.03%
D — znacznie zawyżone 30 42.25%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Miloslavov brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto5.21%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,895
Oczekiwany roczny dochód z najmu€22,738

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji109.19 dni
Medianowy czas ekspozycji92.64 dni
Nowe oferty (do 7 dni)4 (5.63%)
Długo eksponowane (90+ dni)37 (52.11%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €396,143 €3,422
Stan oryginalny €395,600 €2,374
Częściowy remont €446,000 €2,605
W budowie €299,933 €3,591

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Miloslavov?

Obecnie w lokalizacji Miloslavov dostępnych jest 71 ofert.

Jaka jest średnia cena w Miloslavov?

Średnia cena wynosi €396,943, medianowa — €389,990. Zakres cen: od €229,900 do €708,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Miloslavov?

Średnia cena za m2 wynosi €3,301, medianowa — €3,307.

Jak długo oferty są aktywne w Miloslavov?

Średni czas ekspozycji wynosi 109.19 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 4 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Miloslavov?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Miloslavov wynosi 5.21%.

Powrót do przeglądu kraju