Ceny nieruchomości - Michalovce

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert29
Średnia cena€244,974
Cena medianowa€220,000
Cena minimalna€38,990
Cena maksymalna€519,999
Średnia cena za m2€1,282
Medianowa cena za m2€1,537
Średni czas ekspozycji103.91
Medianowy czas ekspozycji101.70

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 4 13.79%
B — umiarkowane 7 24.14%
C — powyżej rynku 11 37.93%
D — znacznie zawyżone 7 24.14%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Michalovce brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto8.82%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,819
Oczekiwany roczny dochód z najmu€21,824

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji103.91 dni
Medianowy czas ekspozycji101.70 dni
Nowe oferty (do 7 dni)1 (3.45%)
Długo eksponowane (90+ dni)17 (58.62%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Częściowy remont €238,891 €1,238
Stan oryginalny €222,736 €1,191
Nowe budownictwo €253,247 €1,412
Kompletny remont €341,600 €1,565

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Michalovce?

Obecnie w lokalizacji Michalovce dostępnych jest 29 ofert.

Jaka jest średnia cena w Michalovce?

Średnia cena wynosi €244,974, medianowa — €220,000. Zakres cen: od €38,990 do €519,999.

Jaka jest średnia cena za m2 w Michalovce?

Średnia cena za m2 wynosi €1,282, medianowa — €1,537.

Jak długo oferty są aktywne w Michalovce?

Średni czas ekspozycji wynosi 103.91 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 1 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Michalovce?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Michalovce wynosi 8.82%.

Powrót do przeglądu kraju