Ceny nieruchomości - Marianka

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert34
Średnia cena€559,999
Cena medianowa€498,000
Cena minimalna€395,000
Cena maksymalna€1,290,000
Średnia cena za m2€2,926
Medianowa cena za m2€2,634
Średni czas ekspozycji75.77
Medianowy czas ekspozycji29.17

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 10 29.41%
B — umiarkowane 5 14.71%
C — powyżej rynku 6 17.65%
D — znacznie zawyżone 13 38.24%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Marianka brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto4.49%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€2,142
Oczekiwany roczny dochód z najmu€25,708

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji75.77 dni
Medianowy czas ekspozycji29.17 dni
Nowe oferty (do 7 dni)5 (14.71%)
Długo eksponowane (90+ dni)15 (44.12%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Kompletny remont €518,000 €2,622
Nowe budownictwo €632,090 €3,557

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Marianka?

Obecnie w lokalizacji Marianka dostępnych jest 34 ofert.

Jaka jest średnia cena w Marianka?

Średnia cena wynosi €559,999, medianowa — €498,000. Zakres cen: od €395,000 do €1,290,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Marianka?

Średnia cena za m2 wynosi €2,926, medianowa — €2,634.

Jak długo oferty są aktywne w Marianka?

Średni czas ekspozycji wynosi 75.77 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 5 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Marianka?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Marianka wynosi 4.49%.

Powrót do przeglądu kraju