Ceny nieruchomości - Malinovo

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert21
Średnia cena€481,890
Cena medianowa€390,000
Cena minimalna€249,000
Cena maksymalna€880,000
Średnia cena za m2€2,979
Medianowa cena za m2€2,853
Średni czas ekspozycji95.73
Medianowy czas ekspozycji98.54

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 8 38.10%
B — umiarkowane 3 14.29%
C — powyżej rynku 5 23.81%
D — znacznie zawyżone 5 23.81%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Malinovo brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto5.66%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€2,960
Oczekiwany roczny dochód z najmu€35,516

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji95.73 dni
Medianowy czas ekspozycji98.54 dni
Nowe oferty (do 7 dni)3 (14.29%)
Długo eksponowane (90+ dni)11 (52.38%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €471,600 €2,925
Częściowy remont €472,963 €2,000

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Malinovo?

Obecnie w lokalizacji Malinovo dostępnych jest 21 ofert.

Jaka jest średnia cena w Malinovo?

Średnia cena wynosi €481,890, medianowa — €390,000. Zakres cen: od €249,000 do €880,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Malinovo?

Średnia cena za m2 wynosi €2,979, medianowa — €2,853.

Jak długo oferty są aktywne w Malinovo?

Średni czas ekspozycji wynosi 95.73 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 3 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Malinovo?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Malinovo wynosi 5.66%.

Powrót do przeglądu kraju