Ceny nieruchomości - Malacky

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert57
Średnia cena€356,200
Cena medianowa€350,000
Cena minimalna€170,000
Cena maksymalna€1,290,000
Średnia cena za m2€2,930
Medianowa cena za m2€2,726
Średni czas ekspozycji110.65
Medianowy czas ekspozycji121.80

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 6 10.53%
B — umiarkowane 17 29.82%
C — powyżej rynku 13 22.81%
D — znacznie zawyżone 21 36.84%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Malacky brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto4.29%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,413
Oczekiwany roczny dochód z najmu€16,955

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji110.65 dni
Medianowy czas ekspozycji121.80 dni
Nowe oferty (do 7 dni)4 (7.02%)
Długo eksponowane (90+ dni)36 (63.16%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €368,457 €3,549
Kompletny remont €403,850 €2,157
Stan oryginalny €258,350 €2,293
Częściowy remont €282,498 €2,254

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Malacky?

Obecnie w lokalizacji Malacky dostępnych jest 57 ofert.

Jaka jest średnia cena w Malacky?

Średnia cena wynosi €356,200, medianowa — €350,000. Zakres cen: od €170,000 do €1,290,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Malacky?

Średnia cena za m2 wynosi €2,930, medianowa — €2,726.

Jak długo oferty są aktywne w Malacky?

Średni czas ekspozycji wynosi 110.65 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 4 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Malacky?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Malacky wynosi 4.29%.

Powrót do przeglądu kraju