Ceny nieruchomości - Lužianky

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert24
Średnia cena€318,704
Cena medianowa€165,000
Cena minimalna€105,000
Cena maksymalna€550,000
Średnia cena za m2€2,540
Medianowa cena za m2€1,193
Średni czas ekspozycji96.04
Medianowy czas ekspozycji64.07

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 1 4.17%
B — umiarkowane 9 37.50%
C — powyżej rynku 2 8.33%
D — znacznie zawyżone 12 50.00%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Lužianky brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto4.39%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,267
Oczekiwany roczny dochód z najmu€15,204

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji96.04 dni
Medianowy czas ekspozycji64.07 dni
Nowe oferty (do 7 dni)3 (12.50%)
Długo eksponowane (90+ dni)10 (41.67%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €360,809 €2,879
Częściowy remont €249,125 €1,532

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Lužianky?

Obecnie w lokalizacji Lužianky dostępnych jest 24 ofert.

Jaka jest średnia cena w Lužianky?

Średnia cena wynosi €318,704, medianowa — €165,000. Zakres cen: od €105,000 do €550,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Lužianky?

Średnia cena za m2 wynosi €2,540, medianowa — €1,193.

Jak długo oferty są aktywne w Lužianky?

Średni czas ekspozycji wynosi 96.04 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 3 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Lužianky?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Lužianky wynosi 4.39%.

Powrót do przeglądu kraju