Ceny nieruchomości - Limbach

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert21
Średnia cena€584,857
Cena medianowa€390,000
Cena minimalna€334,000
Cena maksymalna€1,895,000
Średnia cena za m2€3,370
Medianowa cena za m2€2,853
Średni czas ekspozycji82.06
Medianowy czas ekspozycji45.19

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 5 23.81%
B — umiarkowane 6 28.57%
C — powyżej rynku 4 19.05%
D — znacznie zawyżone 6 28.57%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Limbach brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto4.44%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,849
Oczekiwany roczny dochód z najmu€22,190

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji82.06 dni
Medianowy czas ekspozycji45.19 dni
Nowe oferty (do 7 dni)1 (4.76%)
Długo eksponowane (90+ dni)7 (33.33%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €600,583 €3,438
Częściowy remont €469,750 €1,966
Stan oryginalny €499,000 €1,663

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Limbach?

Obecnie w lokalizacji Limbach dostępnych jest 21 ofert.

Jaka jest średnia cena w Limbach?

Średnia cena wynosi €584,857, medianowa — €390,000. Zakres cen: od €334,000 do €1,895,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Limbach?

Średnia cena za m2 wynosi €3,370, medianowa — €2,853.

Jak długo oferty są aktywne w Limbach?

Średni czas ekspozycji wynosi 82.06 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 1 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Limbach?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Limbach wynosi 4.44%.

Powrót do przeglądu kraju