Ceny nieruchomości - Levice

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert45
Średnia cena€248,560
Cena medianowa€265,000
Cena minimalna€77,000
Cena maksymalna€410,000
Średnia cena za m2€1,782
Medianowa cena za m2€1,387
Średni czas ekspozycji87.10
Medianowy czas ekspozycji66.75

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 1 2.22%
B — umiarkowane 4 8.89%
C — powyżej rynku 18 40.00%
D — znacznie zawyżone 22 48.89%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Levice brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto6.92%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,406
Oczekiwany roczny dochód z najmu€16,870

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji87.10 dni
Medianowy czas ekspozycji66.75 dni
Nowe oferty (do 7 dni)1 (2.22%)
Długo eksponowane (90+ dni)20 (44.44%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €289,475 €2,626
Częściowy remont €256,713 €1,306
Stan oryginalny €138,844 €1,125
Kompletny remont €264,000 €1,357

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Levice?

Obecnie w lokalizacji Levice dostępnych jest 45 ofert.

Jaka jest średnia cena w Levice?

Średnia cena wynosi €248,560, medianowa — €265,000. Zakres cen: od €77,000 do €410,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Levice?

Średnia cena za m2 wynosi €1,782, medianowa — €1,387.

Jak długo oferty są aktywne w Levice?

Średni czas ekspozycji wynosi 87.10 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 1 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Levice?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Levice wynosi 6.92%.

Powrót do przeglądu kraju