Ceny nieruchomości - Lehnice

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert22
Średnia cena€311,918
Cena medianowa€237,000
Cena minimalna€156,000
Cena maksymalna€830,000
Średnia cena za m2€2,313
Medianowa cena za m2€1,828
Średni czas ekspozycji102.97
Medianowy czas ekspozycji108.62

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 4 18.18%
B — umiarkowane 5 22.73%
C — powyżej rynku 3 13.64%
D — znacznie zawyżone 10 45.45%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Lehnice brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto5.69%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,750
Oczekiwany roczny dochód z najmu€20,998

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji102.97 dni
Medianowy czas ekspozycji108.62 dni
Nowe oferty (do 7 dni)0 (0.00%)
Długo eksponowane (90+ dni)12 (54.55%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €281,300 €2,514
Częściowy remont €361,500 €1,799

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Lehnice?

Obecnie w lokalizacji Lehnice dostępnych jest 22 ofert.

Jaka jest średnia cena w Lehnice?

Średnia cena wynosi €311,918, medianowa — €237,000. Zakres cen: od €156,000 do €830,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Lehnice?

Średnia cena za m2 wynosi €2,313, medianowa — €1,828.

Jak długo oferty są aktywne w Lehnice?

Średni czas ekspozycji wynosi 102.97 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 0 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Lehnice?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Lehnice wynosi 5.69%.

Powrót do przeglądu kraju