Ceny nieruchomości - Kvetoslavov

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert20
Średnia cena€326,325
Cena medianowa€238,000
Cena minimalna€179,000
Cena maksymalna€598,000
Średnia cena za m2€2,782
Medianowa cena za m2€1,836
Średni czas ekspozycji118.45
Medianowy czas ekspozycji128.00

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 1 5.00%
B — umiarkowane 2 10.00%
C — powyżej rynku 6 30.00%
D — znacznie zawyżone 11 55.00%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Kvetoslavov brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto4.77%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,348
Oczekiwany roczny dochód z najmu€16,181

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji118.45 dni
Medianowy czas ekspozycji128.00 dni
Nowe oferty (do 7 dni)0 (0.00%)
Długo eksponowane (90+ dni)13 (65.00%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €364,772 €3,133
Częściowy remont €276,400 €2,413

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Kvetoslavov?

Obecnie w lokalizacji Kvetoslavov dostępnych jest 20 ofert.

Jaka jest średnia cena w Kvetoslavov?

Średnia cena wynosi €326,325, medianowa — €238,000. Zakres cen: od €179,000 do €598,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Kvetoslavov?

Średnia cena za m2 wynosi €2,782, medianowa — €1,836.

Jak długo oferty są aktywne w Kvetoslavov?

Średni czas ekspozycji wynosi 118.45 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 0 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Kvetoslavov?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Kvetoslavov wynosi 4.77%.

Powrót do przeglądu kraju