Ceny nieruchomości - Kostolište

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert33
Średnia cena€296,996
Cena medianowa€279,000
Cena minimalna€229,990
Cena maksymalna€459,000
Średnia cena za m2€2,772
Medianowa cena za m2€2,673
Średni czas ekspozycji132.03
Medianowy czas ekspozycji157.79

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 10 30.30%
B — umiarkowane 5 15.15%
C — powyżej rynku 7 21.21%
D — znacznie zawyżone 11 33.33%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Kostolište brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto4.38%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,372
Oczekiwany roczny dochód z najmu€16,464

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji132.03 dni
Medianowy czas ekspozycji157.79 dni
Nowe oferty (do 7 dni)1 (3.03%)
Długo eksponowane (90+ dni)24 (72.73%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €292,343 €3,413
Kompletny remont €297,666 €1,260

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Kostolište?

Obecnie w lokalizacji Kostolište dostępnych jest 33 ofert.

Jaka jest średnia cena w Kostolište?

Średnia cena wynosi €296,996, medianowa — €279,000. Zakres cen: od €229,990 do €459,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Kostolište?

Średnia cena za m2 wynosi €2,772, medianowa — €2,673.

Jak długo oferty są aktywne w Kostolište?

Średni czas ekspozycji wynosi 132.03 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 1 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Kostolište?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Kostolište wynosi 4.38%.

Powrót do przeglądu kraju