Ceny nieruchomości - Jelka

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert21
Średnia cena€208,185
Cena medianowa€237,000
Cena minimalna€149,000
Cena maksymalna€370,000
Średnia cena za m2€2,005
Medianowa cena za m2€1,828
Średni czas ekspozycji115.91
Medianowy czas ekspozycji131.05

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 3 14.29%
B — umiarkowane 7 33.33%
C — powyżej rynku 5 23.81%
D — znacznie zawyżone 6 28.57%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Jelka brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto5.05%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,210
Oczekiwany roczny dochód z najmu€14,520

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji115.91 dni
Medianowy czas ekspozycji131.05 dni
Nowe oferty (do 7 dni)1 (4.76%)
Długo eksponowane (90+ dni)16 (76.19%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Stan oryginalny €193,125 €1,200
Nowe budownictwo €232,713 €3,064
Częściowy remont €194,725 €1,799

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Jelka?

Obecnie w lokalizacji Jelka dostępnych jest 21 ofert.

Jaka jest średnia cena w Jelka?

Średnia cena wynosi €208,185, medianowa — €237,000. Zakres cen: od €149,000 do €370,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Jelka?

Średnia cena za m2 wynosi €2,005, medianowa — €1,828.

Jak długo oferty są aktywne w Jelka?

Średni czas ekspozycji wynosi 115.91 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 1 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Jelka?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Jelka wynosi 5.05%.

Powrót do przeglądu kraju