Ceny nieruchomości - Ivanka pri Nitre

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert20
Średnia cena€215,694
Cena medianowa€165,000
Cena minimalna€44,000
Cena maksymalna€365,000
Średnia cena za m2€1,430
Medianowa cena za m2€1,193
Średni czas ekspozycji75.85
Medianowy czas ekspozycji44.92

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 6 30.00%
B — umiarkowane 9 45.00%
C — powyżej rynku 4 20.00%
D — znacznie zawyżone 1 5.00%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Ivanka pri Nitre brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto6.97%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,734
Oczekiwany roczny dochód z najmu€20,808

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji75.85 dni
Medianowy czas ekspozycji44.92 dni
Nowe oferty (do 7 dni)2 (10.00%)
Długo eksponowane (90+ dni)7 (35.00%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €259,414 €1,944
Stan oryginalny €166,996 €1,159
Częściowy remont €221,500 €1,147

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Ivanka pri Nitre?

Obecnie w lokalizacji Ivanka pri Nitre dostępnych jest 20 ofert.

Jaka jest średnia cena w Ivanka pri Nitre?

Średnia cena wynosi €215,694, medianowa — €165,000. Zakres cen: od €44,000 do €365,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Ivanka pri Nitre?

Średnia cena za m2 wynosi €1,430, medianowa — €1,193.

Jak długo oferty są aktywne w Ivanka pri Nitre?

Średni czas ekspozycji wynosi 75.85 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 2 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Ivanka pri Nitre?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Ivanka pri Nitre wynosi 6.97%.

Powrót do przeglądu kraju