Ceny nieruchomości - Ivanka pri Dunaji

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert38
Średnia cena€574,321
Cena medianowa€539,900
Cena minimalna€258,000
Cena maksymalna€820,000
Średnia cena za m2€2,660
Medianowa cena za m2€3,029
Średni czas ekspozycji68.19
Medianowy czas ekspozycji43.28

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 11 28.95%
B — umiarkowane 7 18.42%
C — powyżej rynku 13 34.21%
D — znacznie zawyżone 7 18.42%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Ivanka pri Dunaji brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto5.66%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€3,480
Oczekiwany roczny dochód z najmu€41,757

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji68.19 dni
Medianowy czas ekspozycji43.28 dni
Nowe oferty (do 7 dni)4 (10.53%)
Długo eksponowane (90+ dni)13 (34.21%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €722,478 €3,206
Kompletny remont €586,533 €2,797
Częściowy remont €440,100 €2,261
Stan oryginalny €415,700 €1,846

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Ivanka pri Dunaji?

Obecnie w lokalizacji Ivanka pri Dunaji dostępnych jest 38 ofert.

Jaka jest średnia cena w Ivanka pri Dunaji?

Średnia cena wynosi €574,321, medianowa — €539,900. Zakres cen: od €258,000 do €820,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Ivanka pri Dunaji?

Średnia cena za m2 wynosi €2,660, medianowa — €3,029.

Jak długo oferty są aktywne w Ivanka pri Dunaji?

Średni czas ekspozycji wynosi 68.19 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 4 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Ivanka pri Dunaji?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Ivanka pri Dunaji wynosi 5.66%.

Powrót do przeglądu kraju