Ceny nieruchomości - Hviezdoslavov

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert64
Średnia cena€349,037
Cena medianowa€352,000
Cena minimalna€164,990
Cena maksymalna€750,000
Średnia cena za m2€2,931
Medianowa cena za m2€2,737
Średni czas ekspozycji84.52
Medianowy czas ekspozycji71.74

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 1 1.56%
B — umiarkowane 3 4.69%
C — powyżej rynku 17 26.56%
D — znacznie zawyżone 43 67.19%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Hviezdoslavov brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto4.82%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,426
Oczekiwany roczny dochód z najmu€17,111

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji84.52 dni
Medianowy czas ekspozycji71.74 dni
Nowe oferty (do 7 dni)7 (10.94%)
Długo eksponowane (90+ dni)27 (42.19%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €360,256 €3,073
W budowie €332,417 €2,643
Stan oryginalny €288,733 €2,527

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Hviezdoslavov?

Obecnie w lokalizacji Hviezdoslavov dostępnych jest 64 ofert.

Jaka jest średnia cena w Hviezdoslavov?

Średnia cena wynosi €349,037, medianowa — €352,000. Zakres cen: od €164,990 do €750,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Hviezdoslavov?

Średnia cena za m2 wynosi €2,931, medianowa — €2,737.

Jak długo oferty są aktywne w Hviezdoslavov?

Średni czas ekspozycji wynosi 84.52 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 7 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Hviezdoslavov?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Hviezdoslavov wynosi 4.82%.

Powrót do przeglądu kraju