Ceny nieruchomości - Hurbanovo

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert23
Średnia cena€134,008
Cena medianowa€165,000
Cena minimalna€69,990
Cena maksymalna€246,000
Średnia cena za m2€841
Medianowa cena za m2€1,193
Średni czas ekspozycji83.43
Medianowy czas ekspozycji88.59

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 10 43.48%
B — umiarkowane 6 26.09%
C — powyżej rynku 7 30.43%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Hurbanovo brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto11.24%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,661
Oczekiwany roczny dochód z najmu€19,935

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji83.43 dni
Medianowy czas ekspozycji88.59 dni
Nowe oferty (do 7 dni)1 (4.35%)
Długo eksponowane (90+ dni)11 (47.83%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Stan oryginalny €135,441 €844
Częściowy remont €119,633 €637

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Hurbanovo?

Obecnie w lokalizacji Hurbanovo dostępnych jest 23 ofert.

Jaka jest średnia cena w Hurbanovo?

Średnia cena wynosi €134,008, medianowa — €165,000. Zakres cen: od €69,990 do €246,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Hurbanovo?

Średnia cena za m2 wynosi €841, medianowa — €1,193.

Jak długo oferty są aktywne w Hurbanovo?

Średni czas ekspozycji wynosi 83.43 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 1 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Hurbanovo?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Hurbanovo wynosi 11.24%.

Powrót do przeglądu kraju