Ceny nieruchomości - Horné Saliby

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert32
Średnia cena€226,944
Cena medianowa€239,900
Cena minimalna€77,000
Cena maksymalna€310,000
Średnia cena za m2€1,460
Medianowa cena za m2€1,662
Średni czas ekspozycji59.11
Medianowy czas ekspozycji26.21

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 11 34.38%
B — umiarkowane 12 37.50%
C — powyżej rynku 8 25.00%
D — znacznie zawyżone 1 3.13%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Horné Saliby brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto5.96%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,574
Oczekiwany roczny dochód z najmu€18,890

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji59.11 dni
Medianowy czas ekspozycji26.21 dni
Nowe oferty (do 7 dni)5 (15.63%)
Długo eksponowane (90+ dni)9 (28.13%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €252,300 €1,774
Stan oryginalny €188,455 €1,278
Częściowy remont €228,400 €628

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Horné Saliby?

Obecnie w lokalizacji Horné Saliby dostępnych jest 32 ofert.

Jaka jest średnia cena w Horné Saliby?

Średnia cena wynosi €226,944, medianowa — €239,900. Zakres cen: od €77,000 do €310,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Horné Saliby?

Średnia cena za m2 wynosi €1,460, medianowa — €1,662.

Jak długo oferty są aktywne w Horné Saliby?

Średni czas ekspozycji wynosi 59.11 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 5 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Horné Saliby?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Horné Saliby wynosi 5.96%.

Powrót do przeglądu kraju