Ceny nieruchomości - Holice

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert24
Średnia cena€259,156
Cena medianowa€238,000
Cena minimalna€85,000
Cena maksymalna€399,900
Średnia cena za m2€2,380
Medianowa cena za m2€1,836
Średni czas ekspozycji65.58
Medianowy czas ekspozycji32.99

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 4 16.67%
B — umiarkowane 6 25.00%
C — powyżej rynku 4 16.67%
D — znacznie zawyżone 10 41.67%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Holice brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto5.72%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,598
Oczekiwany roczny dochód z najmu€19,177

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji65.58 dni
Medianowy czas ekspozycji32.99 dni
Nowe oferty (do 7 dni)2 (8.33%)
Długo eksponowane (90+ dni)7 (29.17%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €255,132 €2,792
Częściowy remont €253,500 €1,995
Stan oryginalny €213,000 €2,144

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Holice?

Obecnie w lokalizacji Holice dostępnych jest 24 ofert.

Jaka jest średnia cena w Holice?

Średnia cena wynosi €259,156, medianowa — €238,000. Zakres cen: od €85,000 do €399,900.

Jaka jest średnia cena za m2 w Holice?

Średnia cena za m2 wynosi €2,380, medianowa — €1,836.

Jak długo oferty są aktywne w Holice?

Średni czas ekspozycji wynosi 65.58 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 2 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Holice?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Holice wynosi 5.72%.

Powrót do przeglądu kraju