Ceny nieruchomości - Hlohovec

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert42
Średnia cena€188,855
Cena medianowa€162,000
Cena minimalna€58,990
Cena maksymalna€618,000
Średnia cena za m2€1,434
Medianowa cena za m2€1,249
Średni czas ekspozycji131.39
Medianowy czas ekspozycji160.31

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 15 35.71%
B — umiarkowane 14 33.33%
C — powyżej rynku 7 16.67%
D — znacznie zawyżone 6 14.29%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Hlohovec brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto8.83%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,506
Oczekiwany roczny dochód z najmu€18,075

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji131.39 dni
Medianowy czas ekspozycji160.31 dni
Nowe oferty (do 7 dni)0 (0.00%)
Długo eksponowane (90+ dni)28 (66.67%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Stan oryginalny €135,356 €1,084
Nowe budownictwo €226,800 €2,222
Częściowy remont €225,271 €1,352
Kompletny remont €320,000 €1,468

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Hlohovec?

Obecnie w lokalizacji Hlohovec dostępnych jest 42 ofert.

Jaka jest średnia cena w Hlohovec?

Średnia cena wynosi €188,855, medianowa — €162,000. Zakres cen: od €58,990 do €618,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Hlohovec?

Średnia cena za m2 wynosi €1,434, medianowa — €1,249.

Jak długo oferty są aktywne w Hlohovec?

Średni czas ekspozycji wynosi 131.39 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 0 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Hlohovec?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Hlohovec wynosi 8.83%.

Powrót do przeglądu kraju