Ceny nieruchomości - Handlová

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert25
Średnia cena€169,072
Cena medianowa€215,450
Cena minimalna€69,000
Cena maksymalna€450,000
Średnia cena za m2€960
Medianowa cena za m2€1,480
Średni czas ekspozycji90.71
Medianowy czas ekspozycji31.85

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 7 28.00%
B — umiarkowane 11 44.00%
C — powyżej rynku 6 24.00%
D — znacznie zawyżone 1 4.00%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Handlová brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto11.13%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,405
Oczekiwany roczny dochód z najmu€16,861

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji90.71 dni
Medianowy czas ekspozycji31.85 dni
Nowe oferty (do 7 dni)1 (4.00%)
Długo eksponowane (90+ dni)10 (40.00%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Częściowy remont €163,950 €853

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Handlová?

Obecnie w lokalizacji Handlová dostępnych jest 25 ofert.

Jaka jest średnia cena w Handlová?

Średnia cena wynosi €169,072, medianowa — €215,450. Zakres cen: od €69,000 do €450,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Handlová?

Średnia cena za m2 wynosi €960, medianowa — €1,480.

Jak długo oferty są aktywne w Handlová?

Średni czas ekspozycji wynosi 90.71 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 1 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Handlová?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Handlová wynosi 11.13%.

Powrót do przeglądu kraju