Ceny nieruchomości - Galanta

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert66
Średnia cena€270,636
Cena medianowa€255,000
Cena minimalna€129,900
Cena maksymalna€399,000
Średnia cena za m2€1,988
Medianowa cena za m2€2,125
Średni czas ekspozycji54.73
Medianowy czas ekspozycji26.58

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 8 12.12%
B — umiarkowane 16 24.24%
C — powyżej rynku 19 28.79%
D — znacznie zawyżone 23 34.85%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Galanta brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto4.66%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,307
Oczekiwany roczny dochód z najmu€15,681

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji54.73 dni
Medianowy czas ekspozycji26.58 dni
Nowe oferty (do 7 dni)9 (13.64%)
Długo eksponowane (90+ dni)16 (24.24%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €279,784 €2,407
Stan oryginalny €264,717 €1,426
Częściowy remont €228,000 €1,607
Kompletny remont €252,933 €1,852

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Galanta?

Obecnie w lokalizacji Galanta dostępnych jest 66 ofert.

Jaka jest średnia cena w Galanta?

Średnia cena wynosi €270,636, medianowa — €255,000. Zakres cen: od €129,900 do €399,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Galanta?

Średnia cena za m2 wynosi €1,988, medianowa — €2,125.

Jak długo oferty są aktywne w Galanta?

Średni czas ekspozycji wynosi 54.73 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 9 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Galanta?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Galanta wynosi 4.66%.

Powrót do przeglądu kraju