Ceny nieruchomości - Dvory nad Žitavou

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert23
Średnia cena€146,760
Cena medianowa€165,000
Cena minimalna€54,900
Cena maksymalna€362,000
Średnia cena za m2€1,026
Medianowa cena za m2€1,193
Średni czas ekspozycji82.81
Medianowy czas ekspozycji45.19

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 5 21.74%
B — umiarkowane 7 30.43%
C — powyżej rynku 5 21.74%
D — znacznie zawyżone 6 26.09%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Dvory nad Žitavou brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto9.34%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,133
Oczekiwany roczny dochód z najmu€13,598

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji82.81 dni
Medianowy czas ekspozycji45.19 dni
Nowe oferty (do 7 dni)4 (17.39%)
Długo eksponowane (90+ dni)9 (39.13%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Stan oryginalny €95,642 €601
Częściowy remont €121,965 €768
Nowe budownictwo €217,750 €1,789
Kompletny remont €260,300 €1,562

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Dvory nad Žitavou?

Obecnie w lokalizacji Dvory nad Žitavou dostępnych jest 23 ofert.

Jaka jest średnia cena w Dvory nad Žitavou?

Średnia cena wynosi €146,760, medianowa — €165,000. Zakres cen: od €54,900 do €362,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Dvory nad Žitavou?

Średnia cena za m2 wynosi €1,026, medianowa — €1,193.

Jak długo oferty są aktywne w Dvory nad Žitavou?

Średni czas ekspozycji wynosi 82.81 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 4 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Dvory nad Žitavou?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Dvory nad Žitavou wynosi 9.34%.

Powrót do przeglądu kraju