Ceny nieruchomości - Dvorníky

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert27
Średnia cena€219,037
Cena medianowa€237,000
Cena minimalna€69,000
Cena maksymalna€450,000
Średnia cena za m2€1,934
Medianowa cena za m2€1,828
Średni czas ekspozycji111.06
Medianowy czas ekspozycji97.27

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 3 11.11%
B — umiarkowane 2 7.41%
C — powyżej rynku 17 62.96%
D — znacznie zawyżone 5 18.52%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Dvorníky brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto5.68%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,094
Oczekiwany roczny dochód z najmu€13,131

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji111.06 dni
Medianowy czas ekspozycji97.27 dni
Nowe oferty (do 7 dni)0 (0.00%)
Długo eksponowane (90+ dni)14 (51.85%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €222,143 €2,150
Częściowy remont €158,333 €928

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Dvorníky?

Obecnie w lokalizacji Dvorníky dostępnych jest 27 ofert.

Jaka jest średnia cena w Dvorníky?

Średnia cena wynosi €219,037, medianowa — €237,000. Zakres cen: od €69,000 do €450,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Dvorníky?

Średnia cena za m2 wynosi €1,934, medianowa — €1,828.

Jak długo oferty są aktywne w Dvorníky?

Średni czas ekspozycji wynosi 111.06 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 0 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Dvorníky?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Dvorníky wynosi 5.68%.

Powrót do przeglądu kraju