Ceny nieruchomości - Dolný Bar

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert21
Średnia cena€262,051
Cena medianowa€237,000
Cena minimalna€148,500
Cena maksymalna€650,000
Średnia cena za m2€2,192
Medianowa cena za m2€1,828
Średni czas ekspozycji75.28
Medianowy czas ekspozycji38.64

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 4 19.05%
B — umiarkowane 8 38.10%
C — powyżej rynku 6 28.57%
D — znacznie zawyżone 3 14.29%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Dolný Bar brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto6.43%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,210
Oczekiwany roczny dochód z najmu€14,514

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji75.28 dni
Medianowy czas ekspozycji38.64 dni
Nowe oferty (do 7 dni)3 (14.29%)
Długo eksponowane (90+ dni)7 (33.33%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €201,645 €1,805
Częściowy remont €650,000 €4,020

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Dolný Bar?

Obecnie w lokalizacji Dolný Bar dostępnych jest 21 ofert.

Jaka jest średnia cena w Dolný Bar?

Średnia cena wynosi €262,051, medianowa — €237,000. Zakres cen: od €148,500 do €650,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Dolný Bar?

Średnia cena za m2 wynosi €2,192, medianowa — €1,828.

Jak długo oferty są aktywne w Dolný Bar?

Średni czas ekspozycji wynosi 75.28 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 3 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Dolný Bar?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Dolný Bar wynosi 6.43%.

Powrót do przeglądu kraju