Ceny nieruchomości - Cífer

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert23
Średnia cena€276,250
Cena medianowa€237,000
Cena minimalna€120,000
Cena maksymalna€410,000
Średnia cena za m2€2,520
Medianowa cena za m2€1,828
Średni czas ekspozycji86.22
Medianowy czas ekspozycji81.64

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 4 17.39%
B — umiarkowane 7 30.43%
C — powyżej rynku 6 26.09%
D — znacznie zawyżone 6 26.09%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Cífer brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto4.60%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€1,441
Oczekiwany roczny dochód z najmu€17,286

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji86.22 dni
Medianowy czas ekspozycji81.64 dni
Nowe oferty (do 7 dni)3 (13.04%)
Długo eksponowane (90+ dni)11 (47.83%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €291,366 €3,044
Stan oryginalny €230,967 €1,124

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Cífer?

Obecnie w lokalizacji Cífer dostępnych jest 23 ofert.

Jaka jest średnia cena w Cífer?

Średnia cena wynosi €276,250, medianowa — €237,000. Zakres cen: od €120,000 do €410,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Cífer?

Średnia cena za m2 wynosi €2,520, medianowa — €1,828.

Jak długo oferty są aktywne w Cífer?

Średni czas ekspozycji wynosi 86.22 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 3 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Cífer?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Cífer wynosi 4.60%.

Powrót do przeglądu kraju