Ceny nieruchomości - Chorvátsky Grob

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert44
Średnia cena€503,932
Cena medianowa€457,000
Cena minimalna€259,900
Cena maksymalna€1,530,000
Średnia cena za m2€3,484
Medianowa cena za m2€3,330
Średni czas ekspozycji105.34
Medianowy czas ekspozycji86.70

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 3 6.82%
B — umiarkowane 8 18.18%
C — powyżej rynku 14 31.82%
D — znacznie zawyżone 19 43.18%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Chorvátsky Grob brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto5.17%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€2,352
Oczekiwany roczny dochód z najmu€28,228

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji105.34 dni
Medianowy czas ekspozycji86.70 dni
Nowe oferty (do 7 dni)1 (2.27%)
Długo eksponowane (90+ dni)21 (47.73%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €524,291 €3,675
Stan oryginalny €422,633 €1,961
Kompletny remont €378,667 €3,114

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Chorvátsky Grob?

Obecnie w lokalizacji Chorvátsky Grob dostępnych jest 44 ofert.

Jaka jest średnia cena w Chorvátsky Grob?

Średnia cena wynosi €503,932, medianowa — €457,000. Zakres cen: od €259,900 do €1,530,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Chorvátsky Grob?

Średnia cena za m2 wynosi €3,484, medianowa — €3,330.

Jak długo oferty są aktywne w Chorvátsky Grob?

Średni czas ekspozycji wynosi 105.34 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 1 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Chorvátsky Grob?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Chorvátsky Grob wynosi 5.17%.

Powrót do przeglądu kraju