Ceny nieruchomości - Bernolákovo

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert71
Średnia cena€384,835
Cena medianowa€359,990
Cena minimalna€169,000
Cena maksymalna€899,000
Średnia cena za m2€2,946
Medianowa cena za m2€3,202
Średni czas ekspozycji88.21
Medianowy czas ekspozycji50.45

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 17 23.94%
B — umiarkowane 10 14.08%
C — powyżej rynku 20 28.17%
D — znacznie zawyżone 24 33.80%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Bernolákovo brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto5.38%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€2,092
Oczekiwany roczny dochód z najmu€25,102

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji88.21 dni
Medianowy czas ekspozycji50.45 dni
Nowe oferty (do 7 dni)6 (8.45%)
Długo eksponowane (90+ dni)30 (42.25%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Nowe budownictwo €382,954 €3,413
Częściowy remont €372,367 €1,773
Kompletny remont €468,900 €3,016
Stan oryginalny €303,988 €2,473

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Bernolákovo?

Obecnie w lokalizacji Bernolákovo dostępnych jest 71 ofert.

Jaka jest średnia cena w Bernolákovo?

Średnia cena wynosi €384,835, medianowa — €359,990. Zakres cen: od €169,000 do €899,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Bernolákovo?

Średnia cena za m2 wynosi €2,946, medianowa — €3,202.

Jak długo oferty są aktywne w Bernolákovo?

Średni czas ekspozycji wynosi 88.21 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 6 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Bernolákovo?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Bernolákovo wynosi 5.38%.

Powrót do przeglądu kraju