Ceny nieruchomości - Zvolen

Otwórz stronę ogłoszeń Porównaj region

Ceny nieruchomości

Liczba ofert135
Średnia cena€166,726
Cena medianowa€156,000
Cena minimalna€71,000
Cena maksymalna€399,000
Średnia cena za m2€2,544
Medianowa cena za m2€2,438
Średni czas ekspozycji107.04
Medianowy czas ekspozycji107.66

Indeks cenowy nieruchomości

Kategoria Liczba Udział
A — korzystne 36 26.67%
B — umiarkowane 31 22.96%
C — powyżej rynku 33 24.44%
D — znacznie zawyżone 35 25.93%

Wycena vs rynek

Dla lokalizacji Zvolen brakuje obecnie wystarczających danych do porównania ceny z algorytmiczną wyceną.

Perspektywa inwestycyjna

Medianowa roczna rentowność brutto5.82%
Oczekiwany miesięczny dochód z najmu€786
Oczekiwany roczny dochód z najmu€9,430

Płynność rynku

Średni czas ekspozycji107.04 dni
Medianowy czas ekspozycji107.66 dni
Nowe oferty (do 7 dni)8 (5.93%)
Długo eksponowane (90+ dni)75 (55.56%)

Rozkład według stanu

Stan Średnia cena Średnia cena za m2
Częściowy remont €152,198 €2,427
Kompletny remont €171,619 €2,719
Stan oryginalny €136,663 €2,195
Nowe budownictwo €286,175 €3,068
W budowie €212,667 €3,487

Inne lokalizacje w porównaniu

FAQ

Ile ofert jest obecnie w Zvolen?

Obecnie w lokalizacji Zvolen dostępnych jest 135 ofert.

Jaka jest średnia cena w Zvolen?

Średnia cena wynosi €166,726, medianowa — €156,000. Zakres cen: od €71,000 do €399,000.

Jaka jest średnia cena za m2 w Zvolen?

Średnia cena za m2 wynosi €2,544, medianowa — €2,438.

Jak długo oferty są aktywne w Zvolen?

Średni czas ekspozycji wynosi 107.04 dni. W ciągu ostatnich 7 dni dodano 8 ofert.

Jaka jest medianowa rentowność brutto w Zvolen?

Medianowa roczna rentowność brutto (stopa zwrotu z najmu) w Zvolen wynosi 5.82%.

Powrót do przeglądu kraju